Chceš být moje SB klikni ZDE.
2. kolo SONC ZDE
Hlásněte mi pls ;-) ZDE

A zase jedna popelka!

26. listopadu 2011 v 16:46 |  Selena Gomez
Tak jsem přišla na jednom blogu, že zítra dávají "A zase jedna popelka" což je super tak se určitě mrknu a doporučuji!
Tady je očem to je:Po smrti matky musí dospívající dívka plnit rozkazy nejen od macechy, ale i od jejích dvou rozmazlených dcer. Život dívky se ale nečekaně změní v okamžiku, kdy se na střední školu vrátí z koncertního turné lamač dívčích srdcí, zpěvák a talentovaný tanečník Joey Parker a jeho nahrávací studio vyhlásí taneční soutěž.

Moderní hudební verze příběhu o Popelce, v němž středoškolačka Mary okouzlí prince nejen svou krásou, ale také tancem.Když bylo Mary Santiagové jedenáct, zemřela jí matka, talentovaná tanečnice, která pracovala u Dominique. Ta dívku adoptovala a vychovávala se svými dcerami Britt a Bree, i když ve skutečnosti Mary pro její dvě nafoukané dcery otročí jako kdysi legendární Popelka. Uklízí po nich, plní jejich rozkazy a za odměnu může chodit do školy. A protože její vášní je tanec, také do tanečního kroužku. A právě do této školy přestoupí slavný mladý tanečník a dětská hvězda Joey Parker, po němž šílí všechny dívky včetně Britt a Bree. Když se ve škole koná tradiční ples, Dominique ví, jak moc na něj Mary chce jít, a tak jí těsně před odchodem přikáže uklidit nejprve pokoj, v němž vše rozházela. Naštěstí se v poslední chvíli objeví kamarádka Tami s dalšími přáteli, pro které žádný nepořádek není nezvladatelný. Na maškarním plese tančí Mary v masce s neznámým mladíkem, zlé sestry jí však rozsypou pod nohy kuličky, po nichž uklouzne a upadne. Díky tomu však zjistí, že jejím tanečníkem byl Joey. Když začne odbíjet půlnoc, dívka uteče, aby byla doma dřív, než macecha zjistí, že neuposlechla zákazu. Ve spěchu však ztratí mp3 přehrávač a Joey, který se do své tanečnice zamiloval, se ji s jeho pomocí pokusí nají. Když se mu to nakonec podaří, zrádné sestry je s pomocí Joeyho bývalé přítelkyně Natalie podle rozeštvou. Naštěstí je tu Tami se svým novým přítelem, který je shodou okolností nejlepším kamarádem Joeye. Ti nešťastnou Mary vezmou na taneční konkurz, kde dostane příležitost vše si s Joeyem vyjasnit a také se pokusit po jeho boku konkurs vyhrát a získat stipendium na významné taneční škole.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella** Bella** | Web | 26. listopadu 2011 v 19:35 | Reagovat

ten film je super, hlavně proto, že tam hraje Sel:)

2 zuzuku zuzuku | Web | 26. listopadu 2011 v 23:07 | Reagovat

Ahoj mohla bych tě o něco poprosit tohle si prosím přečti

http://zuzuku.blog.cz/1111/vanocni-soutez-s-datartem-potrebuji-velkou-pomoc
Soutěžím totiž s Datártem o fotoaparát musim sehnat co nejvíce lidí kteří mi dají co nejvíce ozdob na můj vánoční stromeček více se dozvíš v tomto odkazu byla bych ti moc vděčná kdyby si mé přání podpořil/a kdyžtak taky nějak oplatím :-)

3 selinkaselgomez selinkaselgomez | Web | 27. listopadu 2011 v 8:44 | Reagovat

http://selinkaselgomez.blog.cz/1111/par-oznamov-precitat-hlavne-affs

4 hannah-montana-forever-love hannah-montana-forever-love | Web | 27. listopadu 2011 v 20:28 | Reagovat

ja jsem se na ni divala mam ji nahranou na mobilu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama